Uncategorized

Årsmøtet i Klubb Relacom ble avsluttet i dag

Deltakere på årsmøtet med de svenske gjestene foran.Det har vært to intense dager for delegatene fra hele landet som deltok på Klubbens årsmøte i dag og i går. Sølve Grønlund og Anders Boman fra Seko i Relacom i Sverige, og Tom Werner Andersen fra en av klubbene i Sønnico var gjester.

Årsmøtet hadde også besøk fra Jan Olav Andersen fra forhandlingsavdelingen i forbundet i går. Han innledet om den politiske situasjonen og om tariffoppgjøret.Tariffoppgjøret var en viktig del av debattene på årsmøtet.

Andre forslag som ble behandlet hadde temaer som seniorpolitikk i bedriften, AOF, vikarbyrådirektivet, Europeisk samarbeidsutvalg i Relacom, boligpolitikk og vedtekter for kampfondet.

Andre dag var bedriftens ledelse representert ved Stein Martinsen og Viggo Larsen. De informerte om strategi og planer for Relacom.

Legg inn en kommentar

%d